1. W trosce o jak najlepiej wykonaną usługę, a także wygodę Klientów korzystających z usług marki Milya zajmujemy się również szyciem ubrań skórzanych na miarę lub na specjalne zamówienie. Mamy również w ofercie możliwość personalizacji ubrań zakupionych w naszym sklepie. Personalizacja poprzez ręczne malowanie odzieży, trwałymi farbami przeznaczonymi do skóry naturalnej. Marka Milya produkuje odzież skórzaną w niestandardowych rozmiarach i kolorach , dopasowanych do indywidualnych preferencji i wymiarów.
 2. Zamówienia są realizowane w oparciu o skóry naturalne, podszewki i dodatki aktualnie dostępne w katalogu. Każdy model z oferty marki Milya może zostać dopasowany do indywidualnych wymagań Klienta. Jest to tzw. metoda Made to Measure. Pracujemy również metodą Bespoke – szycie miarowe od podstaw, według pomysłu klienta.
 3. Zamówienia można składać mailowo pod adresem info@milya.eu bądź telefonicznie. Aby złożyć zamówienie Klient powinien mieć przygotowane wymiary własne według których dany model ma zostać spersonalizowany lub projekt w postaci zdjęcia lub rysunku, jeśli ubranie będzie szyte według wskazówek, na zamówienie. Jeżeli Klient
  wyrazi taką potrzebę, na adres mailowy podany przez Klienta wysyłamy instrukcję jak prawidłowo pobrać wymiary oraz zdjęcia skór, podszewek i dodatków dostępnych w Atelier. Po podjęciu decyzji i opłaceniu zaliczki w wysokości 50 % (I rata) kwoty całości zamówienia przystępujemy do pracy. Zamówienie jest wysyłane do klienta po
  opłaceniu drugiej części zamówienia (50% – II rata) Ceny i terminy realizacji są ustalane indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Średni czas realizacji wynosi 21 dni roboczych. Czas oczekiwania na zamówienia specjalnie to maksymalnie 60 dni roboczych.
 4. Zamówienie indywidualnego projektu można anulować w ciągu 24 godzin od jego złożenia. W trakcie szycia nie można już zmienić koncepcji i anulować projektu.
 5. Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem strony Milya.eu oraz ostatecznym ustaleniu i zatwierdzeniu przez Klienta wszelkich szczegółów, na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zawierające: cenę gotowego produktu, formę dostawy wraz z jej kosztami, numer konta bankowego MILYA.EU, terminy płatności w tym płatności zaliczki, termin realizacji zamówienia szycia miarowego realizowanego przez markę Milya. Po otrzymaniu wymienionych informacji Klient zobowiązany będzie do zapłaty zaliczki w wysokości 50 % (I rata) wartości zamówienia.
  Warunkiem przystąpienia do realizacji projektu jest przedpłata wspomnianej zaliczki na konto marki MILYA.EU
 6. Żadne zamówienie w ramach szycia miarowego i personalizacji nie zostanie wysłane do Klienta bez uregulowania pełnej płatności za projekt (I + II rata)
 7. Produkty wykonane zgodnie ze specyfikacją Klienta w ramach usługi Szycia Miarowego i Personalizacji nie są objęte prawem do odstąpienia od umowy na odległość.
 8. Klient składają zamówienie oświadcza, iż został poinformowana o braku możliwości zwrotu lub wymiany tej odzieży.
 9. Klient ma prawo odstąpić od złożonego i zapłaconego zamówienia Szycia MIAROWEGO wyłącznie w terminie 24 godzin od jego złożenia. Po tym terminie odstąpienie będzie niemożliwe. Zaliczka w wysokości 50 % (I rata) nie zostanie zwrócona w przypadku przekroczenia wyżej wymienionego terminu.
 10. Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy sytuacji, w której marka MILYA.EU rozpoczęła świadczenie usług krawieckich lub przystąpiła do wykonania Zamówienia Szycia na Miarę lub personalizacji za zgodą Klienta.
 11. Reklamacji podlega jakość wykonanej usługi w terminie 7 dni od daty jej odbioru; reklamacji nie podlegają wady i jakość skór, tkanin oraz dodatków jak również wady powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania, w tym nie stosowania się do przepisów prania.
 12. Wszelkie reklamacje dotyczące usług szycia miarowego można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail: info@milya.eu. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 od dnia ich otrzymania.
 13. Skorzystanie z usług Szycia Miarowego i Personalizacji oznacza akceptację zasad zawartych w niniejszym Regulaminie oraz akceptację zasad Regulaminu Sklepu MILYA.EU dostępnego na stronie www.milya.eu.