Preorder

Funkcja preorder to nasz krok w kierunku zrównoważonego rozwoju, ma na celu redukcję nadwyżki produkcyjnej. 

Preorder

Funkcja preorder to nasz krok w kierunku zrównoważonego rozwoju, ma na celu redukcję nadwyżki produkcyjnej.

Ponad to przedsprzedaż to świadomy zakup i mądry wybór. Od standardowych zamówień różni się tym, że jego dostępność jest limitowana. Światło dzienne ujrzy tylko określona ilość egzemplarzy. Dla osób ceniących unikatowość i możliwość wyróżnienia się na tle stylizacji pochodzących z masowych produkcji to dodatkowy atut.

Na czym to polega?
Rezerwujesz i opłacasz produkt przed pojawieniem się go fizycznie w sprzedaży. W ten sposób otrzymujesz gwarancję, że wybrana rzecz będzie do Ciebie wysłana we wskazanym przez nas terminie, gdy tylko oficjalnie pojawi się na stronie sklepu. Musisz pamiętać o tym, że taki rodzaj zamówienia charakteryzuje się dłuższym czasem oczekiwania, który będzie podany na stronie i w naszych mediach społecznościowych. Najpierw ustalamy przedział czasowy, w którym przyjmujemy zamówienia PRE-ORDER, po jego zakończeniu przystępujemy do realizacji projektów.

Czas oczekiwania na produkt liczymy od momentu zakończenia akcji składania zamówień i wynosi od od 7- 14 dni roboczych.
W przypadku zamówień odzieży personalizowanej oraz ręcznie malowanej czas oczekiwania ustalany jest indywidualnie w zależności od projektu.
 

Zamówienia PRE-ORDER można składać drogą mailową: info@milya.eu.