Filozofia

„Quality not quantity”

Jakość - nie ilość to nasze hasło przewodnie,
wpisane w tożsamość marki.

Traktujemy jakość jako wartość wielowymiarową, która odnosi się do wszystkich aspektów naszych działań począwszy od relacji z ludźmi, poprzez sposób pracy i przelewanie inspiracji na projekt, na tworzeniu i odszywaniu wzorów skończywszy.
Działamy w duchu slow fashion. Co to znaczy? Przede wszystkim to świadome i mądre podejście do mody, nierozerwalnie związane z kupowaniem ubrań lepszej jakości, które przetrwają w szafie dłużej niż jeden sezon.
Dystansujemy się do produkcji masowej i odchodzimy od typowych sezonów na rzecz ponadczasowych i wysokogatunkowych form dających komfort użytkowania.

Limitowane kolekcje, ograniczone ilości i idea preorder to fundament naszej marki, który pozwala uniknąć nadprodukcji, tworzenia dużych stanów magazynowych oraz marnotrawstwa surowców i ludzkiej pracy.
Rzemiosło i praca rąk są podstawą naszej działalności, wszystkie projekty powstają w Polsce, w małych manufakturach i u lokalnych rzemieślników.

Dzięki temu chcemy wspierać rodzinne firmy aby kontynuowały swoje tradycje na polskim rynku. Produkcja w duchu społecznej odpowiedzialności, szacunek i godziwe wynagrodzenia to nieodłączny element naszej strategii wdrażania zrównoważonego rozwoju.
Każdy projekt to wielogodzinna praca, od poszukiwania materiałów, dodatków poprzez konstrukcję, na szyciu skończywszy. Wszystko po to aby powstał produkt najwyższej jakości, który właściwie pielęgnowany oprze się próbie czasu.
Modele są tak zaprojektowane aby stworzyć spójną całość z Twoją garderobą. Mogą stanowić bazę stylizacji bądź być jedynie jej dopełnieniem – Ty decydujesz.

Stwórz z nami wyjątkową społeczność z milya.eu